Epson Singlepack T46S60N UltraChrome Pro 10 ink 25ml | T46S6 | Ink tank | Magenta
- Preces kods: 422728
- EAN: 8715946730011
- MPN: C13T46S60N
24.14€
Bez nodokļa: 19.95€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink tank |
| Producer product name | T46S6 |
| Producer product family | Singlepack T46S60N UltraChrome Pro 10 ink 25ml |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 110.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 44.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 2244 pcs |
| Gross weight | 0.12 kg |
| Net weight | 0.06 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P700 |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |