Epson Ink cartrige | Magenta
- Preces kods: 422766
- EAN: 8715946730035
- MPN: C13T47A30N
38.10€
Bez nodokļa: 31.49€
| Ražotājs | Epson |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Magenta |
| Tips | Ink cartrige |
| Gross depth (mm) | 100.00 mm |
| Gross height (mm) | 82.00 mm |
| Gross width (mm) | 35.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 48.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3010 pcs |
| Gross weight | 0.14 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Savienojamie produkti | SureColor P906 |