Targus | Privacy Screen for 27-inch 16:9 Monitors
- Preces kods: 422783
- EAN: 5051794008999
- MPN: ASF27W9EU
78.48€
Bez nodokļa: 64.86€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Privacy Screen for 27-inch 16:9 Monitors |
| Gross depth (mm) | 440.00 mm |
| Gross height (mm) | 688.00 mm |
| Gross width (mm) | 30.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 500 g |
| Plastic (No PET) | 80 g |
| Tare weight (kg) | 0.58 kg |
| Volume (m3) | 0.01 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 190 pcs |
| Gross weight | 1.29 kg |
| Net weight | 0.71 kg |