Targus | Mouse | ErgoFlip EcoSmart | Wireless | Bluetooth | Black
- Preces kods: 422786
- EAN: 5063194000176
- MPN: AMB586GL
39.08€
Bez nodokļa: 32.30€
| Ražotājs | Targus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | ErgoFlip EcoSmart |
| Producer product family | Mouse |
| Ierīces tips | Wireless |
| Connection type | Bluetooth |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 110.00 mm |
| Gross height (mm) | 182.00 mm |
| Gross width (mm) | 63.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Type of battery | Battery |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | No |
| Paper/Pasteboard | 60 g |
| Palette Qty | 1370 pcs |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.23 kg |
| Number of buttons | 6 |
| Bezvadu savienojumi | Yes |
| Saderīgās operētājsistēmas | Chrome OS, Windows, and macOS |
| Ergonomisks dizains | Truly Ergonomic and Ambidextrous |
| Atkārtoti uzlādējams | No |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 1 x AA |