Digitus CAT 6 S/FTP | Patch cord | Length 15 m | Grey
- Preces kods: 475472
- EAN: 4016032322290
- MPN: DK-1644-150
9.26€
Bez nodokļa: 7.65€
| Ražotājs | Digitus |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 380.00 mm |
| Gross height (mm) | 260.00 mm |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 22.16 g |
| Plastic (No PET) | 5.54 g |
| Tare weight (kg) | 0.028 kg |
| Volume (m3) | 0.03 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 60 pcs |
| Gross weight | 0.508 kg |
| Net weight | 0.48 kg |
| Citas funkcijas | Length 15 m |
| Producer product name | CAT 6 S/FTP |
| Kabeļa tips | Patch cord |
| Produkta krāsa | Grey |