Lenovo | M210 RGB | Gaming Mouse | Wired
- Preces kods: 423079
- EAN: 195892091356
- MPN: GY51M74265
15.83€
Bez nodokļa: 13.08€
| Ražotājs | Lenovo |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | M210 RGB |
| Ierīces tips | Gaming Mouse |
| Connection type | Wired |
| Gross depth (mm) | 130 mm |
| Gross height (mm) | 42 mm |
| Gross width (mm) | 70 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 37.00 g |
| Plastic (No PET) | 16.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.0003822 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 pcs |
| Gross weight | 0.154 kg |
| Net weight | 0.101 kg |
| Number of buttons | 7 |
| Key life span | 20 Million |
| Displeja fona gaisma | Yes |
| Sensors | PAW3333 |
| Rullējamais ritentiņš | Up/Down |
| Cable length | 1.8 cm |