Lenovo | M210 RGB | Gaming Mouse | Wired
- Код товара: 423079
- EAN: 195892091356
- MPN: GY51M74265
15.83€
Без налога: 13.08€
| Производитель | Lenovo |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | M210 RGB |
| Тип устройства | Gaming Mouse |
| Тип соединения | Wired |
| Gross depth (mm) | 130 мм |
| Gross height (mm) | 42 мм |
| Gross width (mm) | 70 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 37.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 16.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.0003822 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 23 шт. |
| Gross weight | 0.154 кг |
| Net weight | 0.101 кг |
| Number of buttons | 7 NULL |
| Key life span | 20 Million |
| Подсветка | Yes |
| Sensors | PAW3333 |
| Прокрутка | Up/Down |
| Cable length | 1.8 см |