Fixed | Dual USB Travel Charger 17W | FIXC17N-2U-BK
- Preces kods: 423082
- EAN: 8591680149957
- MPN: FIXC17N-2U-BK
8.82€
Bez nodokļa: 7.29€
| Ražotājs | Fixed |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | FIXC17N-2U-BK |
| Producer product family | Dual USB Travel Charger 17W |
| Gross depth (mm) | 15.00 mm |
| Gross height (mm) | 130.00 mm |
| Gross width (mm) | 90.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 40.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4923 pcs |
| Gross weight | 0.15 kg |
| Net weight | 0.10 kg |
| Input | 100-240V, 50-60Hz, 1A |
| Izeja | 17W, 5V/3.4A |
| Produkta krāsa | Black |