Fixed | Dual USB Travel Charger 17W | FIXC17N-2U-BK
- Код товара: 423082
- EAN: 8591680149957
- MPN: FIXC17N-2U-BK
8.82€
Без налога: 7.29€
| Производитель | Fixed |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | FIXC17N-2U-BK |
| Producer product family | Dual USB Travel Charger 17W |
| Gross depth (mm) | 15.00 мм |
| Gross height (mm) | 130.00 мм |
| Gross width (mm) | 90.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 40.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 10.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.05 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 4923 шт. |
| Gross weight | 0.15 кг |
| Net weight | 0.10 кг |
| Input | 100-240V, 50-60Hz, 1A |
| Выход | 17W, 5V/3.4A |
| Цвет товара | Black |