EPSON T91330N Ink Cartridge Vivid Magenta | Epson Ink cartridge | Vivid magenta
- Preces kods: 423144
- EAN: 8715946728544
- MPN: C13T91330N
71.75€
Bez nodokļa: 59.30€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Vivid magenta |
| Tips | Ink cartridge |
| Gross depth (mm) | 215.00 mm |
| Gross height (mm) | 40.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 874 pcs |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Net weight | 0.40 kg |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |
| Savienojamie produkti | SureColor SC-P5000 STD Spectro, SC-P5000 Violet, SC-P5000 Violet Spectro |