Epson Ink Cartridge | T91360N | Ink Cartrige | Vivid Light Magenta
- Preces kods: 423145
- EAN: 8715946728551
- MPN: C13T91360N
80.72€
Bez nodokļa: 66.71€
| Ražotājs | Epson |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Drukājamās krāsas | Vivid Light Magenta |
| Tips | Ink Cartrige |
| Producer product name | T91360N |
| Producer product family | Ink Cartridge |
| Gross depth (mm) | 40.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 115.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 874 pcs |
| Gross weight | 0.32 kg |
| Net weight | 0.22 kg |
| Lappušu apjoms | N/A lappuses |