Epson Ink Cartridge | T91360N | Ink Cartrige | Vivid Light Magenta
- Код товара: 423145
- EAN: 8715946728551
- MPN: C13T91360N
80.72€
Без налога: 66.71€
| Производитель | Epson |
| Страна происхождения | CN |
| Цвета печати | Vivid Light Magenta |
| Тип | Ink Cartrige |
| Producer product name | T91360N |
| Producer product family | Ink Cartridge |
| Gross depth (mm) | 40.00 мм |
| Gross height (mm) | 215.00 мм |
| Gross width (mm) | 115.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 80.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 874 шт. |
| Gross weight | 0.32 кг |
| Net weight | 0.22 кг |
| Производительность по страницам | N/A страниц |