Genesis | Gaming Gamepad | Mangan 300 | Black | Wired
- Preces kods: 423345
- EAN: 5901969443769
- MPN: NJG-2103
28.64€
Bez nodokļa: 23.67€
| Ražotājs | Genesis |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | PL |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | Mangan 300 |
| Producer product family | Gaming Gamepad |
| Ierīces tips | Wired |
| Gross depth (mm) | 430 mm |
| Gross height (mm) | 370 mm |
| Gross width (mm) | 400 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Plastic (No PET) | 43 g |
| Tare weight (kg) | 0.243 kg |
| Volume (m3) | 0.06364 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 50 pcs |
| Gross weight | 0.435 kg |
| Net weight | 0.19 kg |
| Izejas savienotāji | USB Type-C |
| Ierīces interfeiss | USB |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Īpašās funkcijas | Supported Operating Systems: Android, Windows 10, Windows 11, Windows 7, Windows 8 |