WiZ Smart WiFi Portrait Desk Lamp | 2700-6500 K
- Preces kods: 423372
- EAN: 8720169072695
- MPN: 8720169072695
70.85€
Bez nodokļa: 58.55€
| Ražotājs | WiZ |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | Smart WiFi Portrait Desk Lamp |
| Gaismas krāsa | 2700-6500 K |
| Gross depth (mm) | 213.00 mm |
| Gross height (mm) | 415.00 mm |
| Gross width (mm) | 243.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 620.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.62 kg |
| Volume (m3) | 0.02 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 pcs |
| Gross weight | 2.08 kg |
| Net weight | 1.46 kg |
| Barošanas spriegums | 5 V |
| Mūža garantija | 25000 h |
| Ar regulējamu spilgtumu | Yes |
| Citas funkcijas | Auto brightness adjustment; Dual zone light effect; Tilt the lamp head to switch to video call lighting |
| Gaismas plūsma | 600 lm |