WiZ Smart WiFi Portrait Desk Lamp | 2700-6500 K
- Код товара: 423372
- EAN: 8720169072695
- MPN: 8720169072695
70.85€
Без налога: 58.55€
| Производитель | WiZ |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | Smart WiFi Portrait Desk Lamp |
| Цвет света | 2700-6500 K |
| Gross depth (mm) | 213.00 мм |
| Gross height (mm) | 415.00 мм |
| Gross width (mm) | 243.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 620.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.62 кг |
| Volume (m3) | 0.02 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:3:2017-04-01 |
| Palette Qty | 80 шт. |
| Gross weight | 2.08 кг |
| Net weight | 1.46 кг |
| Напряжение питания | 5 В |
| Life time | 25000 ч |
| Возможность затемнения | Yes |
| Другие особенности | Auto brightness adjustment; Dual zone light effect; Tilt the lamp head to switch to video call lighting |
| Световой поток | 600 лм |