Hyper | HyperDrive | Adapter USB-C to HDMI
- Preces kods: 423907
- EAN: 6941921147143
- MPN: HD-H8K-GL
47.49€
Bez nodokļa: 39.25€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Tips | Adapter |
| Izvades interfeiss | USB-C to HDMI |
| Producer product name | HyperDrive |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 182 mm |
| Gross width (mm) | 27.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 8.00 g |
| Plastic (No PET) | 2.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00044226 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 3888 pcs |
| Gross weight | 0.04 kg |
| Net weight | 0.03 kg |
| Citas funkcijas | Crystal Clear 8K 60Hz HDR Video Output |
| Produkta krāsa | Silver |