Hyper | HyperJuice GaN 140W USB-C Charger
- Preces kods: 423912
- EAN: 6941921148829
- MPN: HJG140WW
94.99€
Bez nodokļa: 78.50€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Producer product name | HyperJuice GaN 140W USB-C Charger |
| Gross depth (mm) | 128.00 mm |
| Gross height (mm) | 215.00 mm |
| Gross width (mm) | 48.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1308 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.53 kg |
| Net weight | 0.38 kg |