Hyper | HyperJuice GaN 140W USB-C Charger
- Код товара: 423912
- EAN: 6941921148829
- MPN: HJG140WW
94.99€
Без налога: 78.50€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Producer product name | HyperJuice GaN 140W USB-C Charger |
| Gross depth (mm) | 128.00 мм |
| Gross height (mm) | 215.00 мм |
| Gross width (mm) | 48.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 1308 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.53 кг |
| Net weight | 0.38 кг |