Hyper | HyperJuice 245W 4 USB-C PD Port GaN Charger, EU/UK Cord
- Preces kods: 423938
- EAN: 6941921148652
- MPN: HJGAN245-EU
115.35€
Bez nodokļa: 95.33€
| Ražotājs | Hyper |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | HyperJuice 245W 4 USB-C PD Port GaN Charger, EU/UK Cord |
| Gross depth (mm) | 131.90 mm |
| Gross height (mm) | 220.00 mm |
| Gross width (mm) | 69.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 280.00 g |
| Plastic (No PET) | 70.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.35 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 863 pcs |
| Gross weight | 0.95 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Citas funkcijas | Ports: 4 x USB-C (100W; PD 3.0); Plug: EU and UK AC extension cords included |
| Produkta krāsa | Silver |