Hyper | HyperJuice 245W 4 USB-C PD Port GaN Charger, EU/UK Cord
- Код товара: 423938
- EAN: 6941921148652
- MPN: HJGAN245-EU
115.35€
Без налога: 95.33€
| Производитель | Hyper |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | HyperJuice 245W 4 USB-C PD Port GaN Charger, EU/UK Cord |
| Gross depth (mm) | 131.90 мм |
| Gross height (mm) | 220.00 мм |
| Gross width (mm) | 69.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 280.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 70.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.35 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 863 шт. |
| Gross weight | 0.95 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Другие особенности | Ports: 4 x USB-C (100W; PD 3.0); Plug: EU and UK AC extension cords included |
| Цвет товара | Silver |