Deepcool CH360 | White | Mid Tower | ATX PS2
- Preces kods: 424000
- EAN: 6933412774686
- MPN: R-CH360-WHAPE3D-G-1
78.31€
Bez nodokļa: 64.72€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Formas faktors | Mid Tower |
| Produkta krāsa | White |
| Barošanas avota tips | ATX PS2 |
| Producer product name | CH360 |
| Gross depth (mm) | 438.00 mm |
| Gross height (mm) | 441.00 mm |
| Gross width (mm) | 225.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 700.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| Volume (m3) | 0.04 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 20 pcs |
| Gross weight | 8.00 kg |
| Net weight | 7.20 kg |
| Paplašinājumu sloti | 4 |
| Diskdziņa nišas | 2 x 3.5", 2+1 x 2.5" |
| Barošanas bloks iekļauts komplektācijā | No |
| Savietojamība | Mini-ITX, Micro-ATX |