Deepcool | Liquid Cooler | LD360 | Intel, AMD
- Preces kods: 424009
- EAN: 6933412728726
- MPN: R-LD360-BKMSN-G-1
124.58€
Bez nodokļa: 102.96€
| Ražotājs | Deepcool |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Procesora zīmols | Intel, AMD |
| Producer product name | LD360 |
| Producer product family | Liquid Cooler |
| Gross depth (mm) | 402.00 mm |
| Gross height (mm) | 27.00 mm |
| Gross width (mm) | 120.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 550.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.60 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 476 pcs |
| Gross weight | 2.10 kg |
| Net weight | 1.50 kg |