Deepcool | Liquid Cooler | LD360 | Intel, AMD
- Код товара: 424009
- EAN: 6933412728726
- MPN: R-LD360-BKMSN-G-1
124.58€
Без налога: 102.96€
| Производитель | Deepcool |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Фирменное наименование процессора | Intel, AMD |
| Producer product name | LD360 |
| Producer product family | Liquid Cooler |
| Gross depth (mm) | 402.00 мм |
| Gross height (mm) | 27.00 мм |
| Gross width (mm) | 120.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 550.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 50.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.60 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 476 шт. |
| Gross weight | 2.10 кг |
| Net weight | 1.50 кг |