Xiaomi Router AX1500 EU
- Preces kods: 424028
- EAN: 6941948702059
- MPN: DVB4412GL
39.30€
Bez nodokļa: 32.48€
| Ražotājs | Xiaomi |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Gross depth (mm) | 258.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross width (mm) | 228.5 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.246 kg |
| Volume (m3) | 0.003183462 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 544 pcs |
| Gross weight | 0.63 kg |
| Net weight | 0.384 kg |