Xiaomi Router AX1500 EU
- Код товара: 424028
- EAN: 6941948702059
- MPN: DVB4412GL
39.30€
Без налога: 32.48€
| Производитель | Xiaomi |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Gross depth (mm) | 258.00 мм |
| Gross height (mm) | 54.00 мм |
| Gross width (mm) | 228.5 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 200.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.246 кг |
| Volume (m3) | 0.003183462 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Palette Qty | 544 шт. |
| Gross weight | 0.63 кг |
| Net weight | 0.384 кг |