Dell | OptiPlex Tower Plus Cable Cover | 325-BDOI | Black
- Preces kods: 424111
- EAN: 5397184822500
- MPN: 325-BDOI
56.86€
Bez nodokļa: 46.99€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 325-BDOI |
| Producer product family | OptiPlex Tower Plus Cable Cover |
| Produkta krāsa | Black |
| Gross depth (mm) | 390.00 mm |
| Gross height (mm) | 135.00 mm |
| Gross width (mm) | 19.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 pcs |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.90 kg |