Dell | OptiPlex Tower Plus Cable Cover | 325-BDOI | Black
- Код товара: 424111
- EAN: 5397184822500
- MPN: 325-BDOI
56.86€
Без налога: 46.99€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 325-BDOI |
| Producer product family | OptiPlex Tower Plus Cable Cover |
| Цвет товара | Black |
| Gross depth (mm) | 390.00 мм |
| Gross height (mm) | 135.00 мм |
| Gross width (mm) | 19.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.10 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 864 шт. |
| Gross weight | 1.00 кг |
| Net weight | 0.90 кг |