Dell | Headset Ear Cushions | HE324 | Wired | Black
- Preces kods: 424117
- EAN: 5397184878095
- MPN: 520-BBDN
17.48€
Bez nodokļa: 14.45€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Wired |
| Krāsa | Black |
| Producer product name | HE324 |
| Producer product family | Headset Ear Cushions |
| Gross depth (mm) | 126 mm |
| Gross height (mm) | 20 mm |
| Gross weight | 0.23 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 39.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.14 kg |
| Volume (m3) | 0.0001512 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4386 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.09 kg |