Dell | Headset Ear Cushions | HE324 | Wired | Black
- Код товара: 424117
- EAN: 5397184878095
- MPN: 520-BBDN
17.48€
Без налога: 14.45€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wired |
| Цвет | Black |
| Producer product name | HE324 |
| Producer product family | Headset Ear Cushions |
| Gross depth (mm) | 126 мм |
| Gross height (mm) | 20 мм |
| Gross weight | 0.23 кг |
| Gross width (mm) | 60 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 39.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.14 кг |
| Volume (m3) | 0.0001512 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 4386 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.09 кг |