Dell | Headset | WH3024 | Built-in microphone | USB-C, USB-A | Black
- Preces kods: 424118
- EAN: 5397184791554
- MPN: 520-BBDH
69.27€
Bez nodokļa: 57.25€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | USB-C, USB-A |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | WH3024 |
| Producer product family | Headset |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.34 kg |
| Gross width (mm) | 188.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 384 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.19 kg |
| trokšņu slāpēšana | Passive |
| Tips | Wired |
| Citas funkcijas | Button Controls (Mute/unmute mic (Mute/unmute boom mic lifting), Volume +/-, Answer/End Call, Microsoft Teams) |
| Mikrofona jutīgums | -45 dB |