Dell | Headset | WH3024 | Built-in microphone | USB-C, USB-A | Black
- Код товара: 424118
- EAN: 5397184791554
- MPN: 520-BBDH
69.27€
Без налога: 57.25€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | USB-C, USB-A |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Producer product name | WH3024 |
| Producer product family | Headset |
| Gross depth (mm) | 226.00 мм |
| Gross height (mm) | 53.00 мм |
| Gross weight | 0.34 кг |
| Gross width (mm) | 188.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 120.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 30.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.15 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 384 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.19 кг |
| подавление шума | Passive |
| Тип | Wired |
| Другие особенности | Button Controls (Mute/unmute mic (Mute/unmute boom mic lifting), Volume +/-, Answer/End Call, Microsoft Teams) |
| Чувствительность микрофона | -45 дБ |