Dell | Pro On-Ear Headset | WL5024 | Built-in microphone | Wireless | ANC | Black
- Preces kods: 424120
- EAN: 5397184820421
- MPN: 520-BBGM
212.04€
Bez nodokļa: 175.24€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Wireless |
| ANC | Yes |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | WL5024 |
| Producer product family | Pro On-Ear Headset |
| Gross depth (mm) | 205.00 mm |
| Gross height (mm) | 83.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 162.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 120.00 g |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 313 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.45 kg |
| trokšņu slāpēšana | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Mikrofona jutīgums | -45 dB |