Goobay | USB-A 3.0 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m | 70299
- Preces kods: 424124
- EAN: 4040849702990
- MPN: 70299
11.99€
Bez nodokļa: 9.91€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 70299 |
| Producer product family | USB-A 3.0 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m |
| Gross weight | 0.08 kg |
| Net weight | 0.07 kg |
| Tips | Cat 6, FTP |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 219 mm |
| Paper/Pasteboard | 2 g |
| Plastic (No PET) | 3 g |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Volume (m3) | 0.00230826 m³ |
| Palette Qty | 374 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |