Goobay | USB-A 3.0 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m | 70299
- Код товара: 424124
- EAN: 4040849702990
- MPN: 70299
11.99€
Без налога: 9.91€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 70299 |
| Producer product family | USB-A 3.0 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m |
| Gross weight | 0.08 кг |
| Net weight | 0.07 кг |
| Тип | Cat 6, FTP |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Gross depth (mm) | 219 мм |
| Paper/Pasteboard | 2 гр. |
| Plastic (No PET) | 3 гр. |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Gross height (mm) | 62 мм |
| Volume (m3) | 0.00230826 м³ |
| Palette Qty | 374 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |