Goobay | USB-A 3.1 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m | 70696 | Black
- Preces kods: 424126
- EAN: 4040849706967
- MPN: 70696
12.10€
Bez nodokļa: 10.00€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | 70696 |
| Producer product family | USB-A 3.1 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 3 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Gross depth (mm) | 219 mm |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Gross height (mm) | 62 mm |
| Volume (m3) | 0.00230826 m³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 kg |
| Palette Qty | 374 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.076 kg |
| Net weight | 0.071 kg |
| Tips | Cat 6, FTP |
| Produkta krāsa | Black |