Goobay | USB-A 3.1 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m | 70696 | Black
- Код товара: 424126
- EAN: 4040849706967
- MPN: 70696
12.10€
Без налога: 10.00€
| Производитель | Goobay |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | 70696 |
| Producer product family | USB-A 3.1 to RJ45 Ethernet Cable, 1 m |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Paper/Pasteboard | 3 гр. |
| Plastic (No PET) | 2 гр. |
| Gross depth (mm) | 219 мм |
| Gross width (mm) | 170 мм |
| Gross height (mm) | 62 мм |
| Volume (m3) | 0.00230826 м³ |
| Tare weight (kg) | 0.005 кг |
| Palette Qty | 374 шт. |
| WEE classification | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.076 кг |
| Net weight | 0.071 кг |
| Тип | Cat 6, FTP |
| Цвет товара | Black |