Dell | Wireless Audio Receiver | HR024 | Black
- Preces kods: 424133
- EAN: 5397184878149
- MPN: 520-BBDQ
42.30€
Bez nodokļa: 34.96€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 12 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | HR024 |
| Producer product family | Wireless Audio Receiver |
| Gross depth (mm) | 107.00 mm |
| Gross height (mm) | 105.00 mm |
| Gross width (mm) | 76.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 5.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.01 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1012 pcs |
| Gross weight | 0.03 kg |
| Net weight | 0.02 kg |
| Īpašās funkcijas | Range: Up to 30m |