Dell | Wireless Audio Receiver | HR024 | Black
- Код товара: 424133
- EAN: 5397184878149
- MPN: 520-BBDQ
42.30€
Без налога: 34.96€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 12 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Producer product name | HR024 |
| Producer product family | Wireless Audio Receiver |
| Gross depth (mm) | 107.00 мм |
| Gross height (mm) | 105.00 мм |
| Gross width (mm) | 76.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 5.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.01 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 1012 шт. |
| Gross weight | 0.03 кг |
| Net weight | 0.02 кг |
| Особые свойства | Range: Up to 30m |