Dell | On-Ear Headset | WL3024 | Built-in microphone | Wireless | Black
- Preces kods: 424136
- EAN: 5397184820391
- MPN: 520-BBDG
98.28€
Bez nodokļa: 81.22€
| Ražotājs | Dell |
| Garantija | 36 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Konektora veids | Wireless |
| Krāsa | Black |
| Iebūvēts mikrofons | Yes |
| Producer product name | WL3024 |
| Producer product family | On-Ear Headset |
| Gross depth (mm) | 206.00 mm |
| Gross height (mm) | 54.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 172.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 452 pcs |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.28 kg |
| trokšņu slāpēšana | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Mikrofona jutīgums | -45 dB |
| USB pieslēgvieta | USB-C, USB-A |