Dell | On-Ear Headset | WL3024 | Built-in microphone | Wireless | Black
- Код товара: 424136
- EAN: 5397184820391
- MPN: 520-BBDG
98.28€
Без налога: 81.22€
| Производитель | Dell |
| Гарантия | 36 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Тип коннектора | Wireless |
| Цвет | Black |
| Встроенный микрофон | Yes |
| Producer product name | WL3024 |
| Producer product family | On-Ear Headset |
| Gross depth (mm) | 206.00 мм |
| Gross height (mm) | 54.00 мм |
| Gross weight | 0.40 кг |
| Gross width (mm) | 172.00 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 100.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 20.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.12 кг |
| Volume (m3) | 0.00 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 452 шт. |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Net weight | 0.28 кг |
| подавление шума | AI Up-Link Noise Cancellation |
| Чувствительность микрофона | -45 дБ |
| USB порт | USB-C, USB-A |