Thrustmaster TH8S Shifter Add-On
- Preces kods: 424221
- EAN: 3362934003319
- MPN: 4060256
65.51€
Bez nodokļa: 54.14€
| Ražotājs | Thrustmaster |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | TH8S Shifter Add-On |
| Gross depth (mm) | 260 mm |
| Gross height (mm) | 200 mm |
| Gross width (mm) | 180 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Volume (m3) | 0.00936 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 128 pcs |
| Gross weight | 1.00 kg |
| Net weight | 0.60 kg |
| Atbalstītās spēļu platformas | PS5, PS4, Xbox One and Xbox Series X/S |
| Īpašās funkcijas | TH8S Shifter Add-On features a built-in sturdy clamping system for all types of tables, desks and supports |