Thrustmaster TH8S Shifter Add-On
- Код товара: 424221
- EAN: 3362934003319
- MPN: 4060256
65.51€
Без налога: 54.14€
| Производитель | Thrustmaster |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Producer product name | TH8S Shifter Add-On |
| Gross depth (mm) | 260 мм |
| Gross height (mm) | 200 мм |
| Gross width (mm) | 180 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 300.00 гр. |
| Plastic (No PET) | 100.00 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.40 кг |
| Volume (m3) | 0.00936 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Palette Qty | 128 шт. |
| Gross weight | 1.00 кг |
| Net weight | 0.60 кг |
| Поддерживаемые игровые платформы | PS5, PS4, Xbox One and Xbox Series X/S |
| Особые свойства | TH8S Shifter Add-On features a built-in sturdy clamping system for all types of tables, desks and supports |