ETA | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 | 20 cm | White
- Preces kods: 425298
- EAN: 8590393336661
- MPN: ETA135490000
28.69€
Bez nodokļa: 23.71€
| Ražotājs | ETA |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | White |
| Diametrs | 20 cm |
| Produkta nosaukums | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 240 mm |
| Gross weight | 0.68 kg |
| Gross width (mm) | 230.00 mm |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 144 g |
| Plastic (No PET) | 1 g |
| Tare weight (kg) | 0.19 kg |
| Volume (m3) | 0.003312 m³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 291 pcs |
| PET | 45 g |
| TI weight (kg) | 0.033 kg |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Barošanas avota tips | Li-Pol |
| Spriegums | 3.7 V |
| Citas funkcijas | Three types of lighting (3000-6500 K); Possibility of tilting 0-45°; Lighting intensity setting |
| Height | 32 cm |