ETA | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 | 20 cm | White
- Код товара: 425298
- EAN: 8590393336661
- MPN: ETA135490000
28.69€
Без налога: 23.71€
| Производитель | ETA |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | White |
| Diameter | 20 см |
| Наименование продукта | ETA135490000 Cosmetic LED Mirror 2 in 1 |
| Gross depth (mm) | 60 мм |
| Gross height (mm) | 240 мм |
| Gross weight | 0.68 кг |
| Gross width (mm) | 230.00 мм |
| Net weight | 0.49 кг |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 144 гр. |
| Plastic (No PET) | 1 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.19 кг |
| Volume (m3) | 0.003312 м³ |
| Embeeded battery | Yes |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 291 шт. |
| PET | 45 гр. |
| TI weight (kg) | 0.033 кг |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| Тип подачи питания | Li-Pol |
| Напряжение | 3.7 В |
| Другие особенности | Three types of lighting (3000-6500 K); Possibility of tilting 0-45°; Lighting intensity setting |
| Высота | 32 см |