Fellowes | Office Suites Laptop Stand | Black/Silver
- Preces kods: 425498
- EAN: 043859470952
- MPN: 8032001
31.12€
Bez nodokļa: 25.72€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black/Silver |
| Producer product name | Office Suites Laptop Stand |
| Gross depth (mm) | 24.13 mm |
| Gross height (mm) | 311.2 mm |
| Gross width (mm) | 400.1 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 379.36 g |
| Plastic (No PET) | 94.84 g |
| Tare weight (kg) | 0.474 kg |
| Volume (m3) | 0.0030044533256 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 575 pcs |
| Gross weight | 1.2 kg |
| Net weight | 0.726 kg |