Fellowes | Office Suites Laptop Stand | Black/Silver
- Код товара: 425498
- EAN: 043859470952
- MPN: 8032001
31.12€
Без налога: 25.72€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black/Silver |
| Producer product name | Office Suites Laptop Stand |
| Gross depth (mm) | 24.13 мм |
| Gross height (mm) | 311.2 мм |
| Gross width (mm) | 400.1 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 379.36 гр. |
| Plastic (No PET) | 94.84 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.474 кг |
| Volume (m3) | 0.0030044533256 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 575 шт. |
| Gross weight | 1.2 кг |
| Net weight | 0.726 кг |