Fellowes | Mouse pad with wrist pillow | 202 x 235 x 25.4 mm | Black
- Preces kods: 425504
- EAN: 043859503353
- MPN: 9176501
10.09€
Bez nodokļa: 8.34€
| Ražotājs | Fellowes |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Dimensijas (W x D x H) | 202 x 235 x 25.4 mm |
| Tips | Mouse pad with wrist pillow |
| Gross depth (mm) | 13.25 mm |
| Gross height (mm) | 101.6 mm |
| Gross width (mm) | 290.5 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 54.48 g |
| Plastic (No PET) | 13.62 g |
| Tare weight (kg) | 0.068 kg |
| Volume (m3) | 0.0003910711 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3802 pcs |
| Gross weight | 0.263 kg |
| Net weight | 0.195 kg |
| Materiāls | Fabric, memory foam |