Fellowes | Mouse pad with wrist pillow | 202 x 235 x 25.4 mm | Black
- Код товара: 425504
- EAN: 043859503353
- MPN: 9176501
10.09€
Без налога: 8.34€
| Производитель | Fellowes |
| Гарантия | 24 мес. |
| Страна происхождения | CN |
| Цвет товара | Black |
| Размеры (ШхГхВ) | 202 x 235 x 25.4 мм |
| Тип | Mouse pad with wrist pillow |
| Gross depth (mm) | 13.25 мм |
| Gross height (mm) | 101.6 мм |
| Gross width (mm) | 290.5 мм |
| Packing quantity | 1.00 шт. |
| Paper/Pasteboard | 54.48 гр. |
| Plastic (No PET) | 13.62 гр. |
| Tare weight (kg) | 0.068 кг |
| Volume (m3) | 0.0003910711 м³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 3802 шт. |
| Gross weight | 0.263 кг |
| Net weight | 0.195 кг |
| Материал | Fabric, memory foam |