Goobay | USB-C PD GaN Fast Charger Nano (20 W), White
- Preces kods: 425880
- EAN: 4040849654046
- MPN: 65404
7.80€
Bez nodokļa: 6.45€
| Ražotājs | Goobay |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Producer product name | USB-C PD GaN Fast Charger Nano (20 W), White |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 10.00 mm |
| Gross width (mm) | 20.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 31.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | Yes |
| Palette Qty | 7634 pcs |
| WEEE tax | CL109:6:2017-04-01 |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Net weight | 0.08 kg |
| Produkta krāsa | White |