Lanberg 19" cable management panel 5 rings - type B 1U | AK-1205-B | Black
- Preces kods: 471877
- EAN: 5901969413960
- MPN: AK-1205-B
6.75€
Bez nodokļa: 5.58€
| Ražotājs | Lanberg |
| Garantija | 24 mēnesis(i) |
| Izcelsmes valsts | CN |
| Produkta krāsa | Black |
| Producer product name | AK-1205-B |
| Producer product family | 19" cable management panel 5 rings - type B 1U |
| Gross depth (mm) | 515.00 mm |
| Gross height (mm) | 35.00 mm |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Packing quantity | 1.00 pcs |
| Paper/Pasteboard | 86.00 g |
| Plastic (No PET) | 7.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.09 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m³ |
| Embeeded battery | No |
| WEEE tax | No |
| Palette Qty | 959 pcs |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Net weight | 0.31 kg |
| Apvalka materiāls | Plastic |